”крањнськаEnglish

ѕро проект

≤де€ створенн€ даного сайту була викликана проблемою пошуку гарного шрифта дл€ одного дизайнерського проекту. ¬елика к≥льк≥сть шрифт≥в, €к≥ були знайден≥ не п≥дтримували повн≥стю, або т≥льки частково п≥дтримували украњнську розкладку. як правило в тих кириличних п≥дб≥рках, що викладен≥ на р≥зних порталах, були в≥дсутн≥ повн≥стю або частково суто украњнськ≥ л≥тери: ≥, њ, Ї, і.

”крањнськ≥ шрифти €к≥ з≥брано на сайт≥ ukrfonts.com, розповсюджуютьс€ за л≥ценз≥Їю GNU/GPL,  Ї безкоштовними, або безкоштовними дл€ власного користуванн€, або шрифтами €к≥ поширюютьс€ з можлив≥стю надати пожертву автору, або умовно безкоштовними, або демонстрац≥йними верс≥€ми. Ѕудь ласка, перечитайте ≥нформац≥ю про л≥ценз≥ю у властивост€х завантаженого шрифта, щоб запоб≥гти можливим непорозум≥нн€м. якщо ви ви€вили шрифт, €кий розповсюджуЇтьс€ не по л≥ценз≥€х перел≥чених вище, зв'€ж≥тьс€ з нами €кнайскор≥ше.

”крањнськ≥ шрифти, що представлен≥ на сайт≥ Ukrfonts.com, знайден≥ в ≥нтернет≥ в в≥льному доступ≥. јдм≥н≥страц≥€ сайту н≥ в €кому раз≥ не претендуЇ на авторство. якщо ¬и ви€вили шрифт, на €кий у ¬ас Ї авторство, ≥ не бажаЇте, щоб в≥н був представлений на сайт≥, пов≥домте адм≥н≥стратора використавши розд≥л  онтакти.

¬ даний час сайт функц≥онуЇ, але робота над ним не завершена.  ожного дн€ публ≥куютьс€ нов≥ шрифти, вноситьс€ нов≥ правки до коду сайту, виконуЇтьс€ робота по сортуванню шрифт≥в по категор≥€х, на€вна база шрифт≥в пост≥йно поновлюЇтьс€ новими украњнськими шрифтами.

“ому прошу строго не судити дизайн, функц≥онал та ≥нш≥ параметри, €к≥ в даний час повинен мати сучасний сайт. « часом сайт буде мати максимально комфортний дл€ користувача вигл€д.

якщо ви Ї власником сайту, поставте будь-ласка на ньому текстове посиланн€ на цей ресурс.

 од посиланн€ на сайт ”крањнськ≥ шрифти:

<a href="http://ukrfonts.com/"> олекц≥€ украњнських шрифт≥в</a>

 од кнопки цього сайту:

<a href="http://www.ukrfonts.com" title=" олекц≥€ украњнських шрифт≥в">
<img src="http://www.ukrfonts.com/UkrainianFonts.gif" border="0" alt=" олекц≥€ украњнських шрифт≥в"></a>Web-Money п≥дтримка сайту:
гривн€ - U121113807240
рос≥йськ≥ рубл≥ - R360616060171
долар —Ўј - Z246187850701
Ївро - E311937033919
Bookmark and Share