УкраїнськаEnglish

Про проект

Ідея створення даного сайту була викликана проблемою пошуку гарного шрифта для одного дизайнерського проекту. Велика кількість шрифтів, які були знайдені не підтримували повністю, або тільки частково підтримували українську розкладку. Як правило в тих кириличних підбірках, що викладені на різних порталах, були відсутні повністю або частково суто українські літери: і, ї, є, ґ.

Українські шрифти які зібрано на сайті Ukrfonts.com, розповсюджуються за ліцензією GNU/GPL,  є безкоштовними, або безкоштовними для власного користування, або шрифтами які поширюються з можливістю надати пожертву автору, або умовно безкоштовними, або демонстраційними версіями. Будь ласка, перечитайте інформацію про ліцензію у властивостях завантаженого шрифта, щоб запобігти можливим непорозумінням. Якщо ви виявили шрифт, який розповсюджується не по ліцензіях перелічених вище, зв'яжіться з нами якнайскоріше.

Українські шрифти, що представлені на сайті Ukrfonts.com, знайдені в інтернеті в вільному доступі. Адміністрація сайту ні в якому разі не претендує на авторство. Якщо Ви виявили шрифт, на який у Вас є авторство, і не бажаєте, щоб він був представлений на сайті, повідомте адміністратора використавши розділ Контакти.

В даний час сайт функціонує, але робота над ним не завершена. Ми регулярно додаємо на сайт нові шрифти, вносимо правки до коду сайту.

З часом плануємо змінити дизайн сайту, додати корисні функції по перегляду шрифтів.